آموزش اضافه کردن افکت اسلوموشن (حرکت آهسته) به ویدیوها در ویندوز ۱۰

0
70

آیا می خواهید به بخشی از یک فایل ویدئویی در ویندوز ۱۰، افکت اسلوموشن (حرکت آهسته) اضافه کنید؟ و آیا نمی خواهید برای این کار یک نرم افزار گران قیمت خریداری کنید یا وقتتان را صرف دانلود کردن و یافتن برنامه برای این کار بگذارید؟

آیا می خواهید به بخشی از یک فایل ویدئویی در ویندوز ۱۰، افکت اسلوموشن (حرکت آهسته) اضافه کنید؟ و آیا نمی خواهید برای این کار  یک نرم افزار گران قیمت خریداری کنید یا وقتتان را صرف دانلود کردن و یافتن برنامه برای این کار بگذارید؟
پس با ما همراه باشید تا در این مقاله به شما بگوییم چطور بدون پرداخت هیچ هزینه ای و بدون نصب هیچ نرم افزاری افکت اسلوموشن را به ویدیو هایتان اضافه کنید.

از اپ PHOTOS برای اینکار استفاده کنید!

اپ Photos در ویندوز ۱۰ بسیار قدرتمند است. با استفاده از آن شما می توانید علاوه بر مشاهده فایل های تصویری، آنها را ویرایش کنید، تصاویر را از دستگاه های خارجی مانند تلفن همراه ایمپورت کنید و…

با استفاده از اپ Photos در آپدیت Fall Creators ویندوز ۱۰، شما می توانید بدون نیاز به نصب برنامه های شخص ثالث، افکت اسلوموشن را به فایل های ویدئویی اضافه کنید.

اپ Photos در ویندوز ۱۰

نحوه اضافه کردن افکت اسلوموشن به ویدیو در ویندوز ۱۰

هم اکنون می خواهیم به شما  نحوه اضافه کردن افکت اسلوموشن به فایل های ویدئویی در ویندوز ۱۰ را با استفاده از برنامه Photos شرح دهیم.

مرحله ۱: پوشه حاوی فایل ویدئویی مورد نظرتان را باز کنید روی فایل راست کلیک کنید و گزینه Open with و سپس Photos را انتخاب کنید تا فایل شما با اپ Photos باز گردد.

اپ Photos

مرحله ۲: هنگامی که فایل ویدئویی با برنامه Photos باز شد، برای ظاهر شدن گزینه ها، روی فضای خارج از ویدئو کلیک کنید (روی منطقه سیاه کلیک کنید) . سپس روی Edit & Create کلیک کنید و گزینه Add slo-mo را انتخاب کنید.

اپ Photos در ویندوز 10

اپ Photos در ویندوز ۱۰

نکته: اگر شما گزینه Add slo-mo را در زیر Edit & Create پیدا نکردید، روی علامت سه نقطه (…) بالا کلیک کنید تا بتوانید آن را آنجا ببینید. اگر باز هم نتوانستید آن را پیدا کنید احتمالا ویندوز شما  نسخه Fall Creators1709 یا بالاتر نمی باشد. پس قبل از هر کاری ویندوز خود را بروزرسانی کنید.

مرحله۳: با حرکت دادن نوار لغزنده، سرعت حرکت آهسته را انتخاب کنید و با استفاده از لغزنده های آبی رنگ بخشی از فایل ویدئویی را که می خواهید افکت اسلوموشن بگذارید، انتخاب کنید.

اپ Photos در ویندوز ۱۰

مرحله۴: در نهایت، روی گزینه Save a copy کلیک کنید تا یک فایل ویدیوئی جدید با افکت اسلوموشن ایجاد و ذخیره گردد.

لازم به ذکر است که زمانی که فایل را ذخیره می کنید برنامه یک کپی جدید از فایل را بدون تغییر در فایل اولیه ایجاد میکند.

نکته:  شما می توانید قبل از ذخیره کردن فایل، افکت اسلوموشن را که به ویدیو اضافه کرده اید ببینید و تغییرات لازم را مجددا به آن اعمال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here