آپلود فیلم به جای پیش نمایش در YouTube

0
96

این شرکت پس از اطلاع از این موضوع ویدیو رو از این سایت برداشت اما این اتفاق بعد از چندین ساعت رخ داد.

شرکت Sony در تلاش بود تا پیش نمایشی از فیلم ((Khali the Killer )) یا ((کالی قاتل)) رو در سایت YouTube بارگزاری کند تا کاربران این سایت مشتاق به تماشا یا خرید دی وی دی بلورِی این فیلم شوند.اما این اتفاق رُخ نداد و این شرکت به جای این پیش نمایش ، تمام فیلم رو در این سایت به صورت اشتباهی بارگزاری کرد.

این فیلم یک فیلم جنایی و درام بوده که ترکیبی از فیلم های وِسترن و دهه ۷۰ می باشد.این فیلم در سال ۲۰۱۷ بر روی دی وی دی منتشر شد اما تا سال ۲۰۱۸ هم اجازه اکران نداشت.به هر حال این مشکل برای این فیلم پیش اومد و به طور ناخواسته بر روی Youtube قرار گرفته و دیده شد.

مدت زمان این فیلم یک ساعت و ۳۰ دقیقه می باشد که بر روی سایت منتشر شد اما بعد از چند ساعت از روی سایت برداشته شد.این مدت زمان کافی بود تا حدود ۱۵۰۰۰ هزار نفر از این ویدیو بازدید و نظرات خود رو برای این ویدیو ارسال کنند.البته یک نظریه دیگر در مورد این خطا وجود دارد که گفته می شود این یک خطای عمدی و در جهت تبلیغات بیشتر برای این فیلم بوده است تا مخاطبان بیشتری از این فیلم دیدن کنند. اما به هر حال این اتفاق صدمه بسیاری به شرکت Sony  و اعتبار اون وارد ساخته است.این شرکت در سال ۲۰۱۴ نیز مورد حمله هکرها قرار گرفت تعداد زیادی از شماره ها ، ایمیل ها ،کد ملی کارمندان دزدیده شد.البته الان خیلی از شرکت ها با کمپانی های حفاظت اطلاعات بیشتر کار می کنند تا با این مشکلات در آینده مواجه نشوند.

پروسه انجام کار و مدیریت این ویدیوها برای پلتفرم های مختلف هر دو توسط شرکت سونی کنترل و پیگیری می شود و البته باید این موضوع رو هم اشاره کنیم که این کار یک روش درست و منطقی در این زمینه می باشد تا از بروز هر ایرادی در آینده جلوگیری کرد.

این اتفاق قطعا سهل انگاری یک شخص نبوده و شامل چند عضو این تیم می شود زیرا این فرآیند توسط چندین نفر پیگیری و اجرا می شود و اصولا دیتابیس YouTube هم در این مورد مقصر می باشد.

البته تا به امروز شرکت سونی اظهار نظری راجع به این اتفاق نداشته است و حتما در روزهای آینده شاهد بیانیه ای در مورد این موضوع از طرف شرکت سونی خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here