آیا وان‌پلاس ۶ در راه است؟

0
83

اگر می‌خواهید حس داشتن یک پرچم‌دار با دوربین عالی، عملکرد خوب، عمر باتری ایده‌آل و البته قیمتی ۴۸۰ دلاری را تجربه کنید، مطمئنا بهترین گزینه پیش رو وان‌پلاس ۵ خواهد بود. اما اگر با توصیفات ذکر شده خواهان خرید آن در آمریکا باشید، دیگر توانایی انجام آن را نخواهید داشت.

تمامی مدل‌های وان‌پلاس ۵ در فروشگاه‌های آمریکا به اتمام رسیده است و فروش آن به‌صورت بسیار محدودی ادامه دارد. حال سوال اساسی اینجاست که آیا شاهد مقدمه چینی برای عرضه وان‌پلاس ۶ یا ۵T هستیم؟

سال گذشته وان‌پلاس پرچم‌دار خود، وان‌پلاس ۳ را در اواسط ماه ژوئن معرفی کرد و تنها ۵ ماه بعد، در نوامبر سال ۲۰۱۶ شروع به عرضه رسمی ۳T نمود. در سال جاری نیز شرکت چینی از وان‌پلاس ۵ در ماه ژوئن رونمایی کرد و در صورت تکرار تاریخ، باید منتظر رونمایی از وان‌پلاس ۵T یا ۶ در آینده‌ای نه چندان دور باشیم.

جهت اطلاعات بیشتر باید اشاره کرد که وان‌پلاس تحت مالکیت شرکت BBK Electronics قرار دارد؛ شرکتی که مالک اوپو و ویوو نیز بوده و به‌ صورت کلی توانسته به سه تولیدکننده برتر گوشی‌های هوشمند در دنیا تبدیل شود. محصولات جدید برندهای اوپو و ویوو به تازگی با صفحه نمایش‌هایی بدون حاشیه رونمایی شده‌اند و معمولا وان‌پلاس نیز از طراحی مشابهی در گوشی‌های خود بهره می‌برد. پس توصیه می‌شود برای داشتن تصوری از محصول جدید وان پلاس، به گوشی F5 اوپو و X20 ویوو نگاه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here