اتمام موجودی Nokia X6 تنها در ۱۰ ثانیه!

0
47

آن گونه که از شواهد بر می‌آید، گوشی میان‌رده‌ی Nokia X6 در بازار چین روزهای خوبی را سپری می‌کند و موجودی فروش آن برای امروز صرفاً در ۱۰ ثانیه به اتمام رسیده است. با این حال پیش‌بینی‌ها خبر از فروش بسیار خوب این گوشی در بازار چین در روزهای آتی می‌دهد.

هفته‌ی پیش بود که گوشی Nokia X6  با دوربین دوگانه و ناچ به صورت رسمی رونمایی شد. یک گوشی میان‌رده و اولین محصول نوکیا که از ویژگی ناچ در نمایشگر خود بهره می‌برد. این گوشی قرار بود برای اولین بار در کشور چین عرضه شود و حالا پس از گذر از اولین روز‌های عرضه این محصول خبرهای جالبی در رابطه با میزان فروش این گوشی به گوش رسیده است.

بر اساس اخبار رسیده، با این که هیچ اشاره‌ای به میزان موجودی اولیه نشده است، اما فروش موسوم به Flash Sale این گوشی در چین صرفاً در ۱۰ ثانیه به پایان رسیده است. هم‌اکنون این گوشی در سه‌ مدل قیمتی در بازار چین فروخته خواهد شد و صرفاً دو فروشگاه بزرگ اینترنتی چینی JT.com و Suning.com ۷۰۰۰۰۰ هزار واحد از مدل‌های مختلف این محصول را ثبت سفارش کرده‌اند. فروش بعدی این گوشی در بازار چین ۳۰ می(۹ خرداد) خواهد بود ولی همچنان هیچ صحبتی در مورد زمان عرضه احتمالی این محصول در بازارهای دیگر نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here