احتمال عرضه فبلت LG Q Note با پشتیبانی از قلم استایلوس

0
53

اگر شایعات اعلام شده صحیح باشد، سال‌ها انتظار برای مشاهده فبلت نوت LG به سر خواهد رسید و این فبلت از قلم استایلوس و هوش مصنوعی نیز پشتیبانی خواهد کرد.

اگرچه شایعاتی در گذشته شنیده‌شده و به واقعیت نیز تبدیل نشده است اما این بار متفاوت است و ما درنهایت شاهد فبلت پرچم‌دار LG باقابلیت پشتیبانی از قلم استایلوس خواهیم بود. تنها چیزی که در حال حاضر مشخص است، این است که LG نام تجاری Q Note را در اوایل این ماه در کره جنوبی ثبت کرده است.

با اینکه فروش موبایل های LG اخیراً اصلا مناسب نبوده است اما یک فبلت با مشخصات بالا که از قلم استایلوس پشتیبانی می‌کند، می‌تواند مشکل فروش گوشی‌های شرکت چندملیتی کره‌ی جنوبی که برای بیش از چهل سال (۱۹۵۸ تا ۱۹۹۵) به نام Lucy-Gold star (ستاره طلایی خوش‌شانس) یاLG شناخته می‌شود را حل کنند. متاسفانه بیشتر شایعاتی که به چنین دستگاه‌هایی اشاره می‌کنند تابه‌حال صحت نداشته‌اند.

وب‌سایت آلمانی LetsGoDigital اعلام کرده است که LG علامت تجاری Q نوت را اوایل این ماه در سرویس اطلاعات حقوق مالکیت فکری کره‌ای (KIPRIS) ثبت کرده است. همان منبع اعلام کرده است که علامت تجاری Q نوت در طبقه Cat 9 قرارگرفته است که شامل گوش‌های هوشمند، نرم‌افزارهای موبایل، صفحه‌نمایش، باتری برای گوشی، دریافت‌کننده TV و هدست بی‌سیم بوده است.

در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد ویژگی‌ها، مشخصات این گوشی یا حتی تاریخ عرضه آن مشخص نشده است. از سوی دیگر ممکن است LG در بدترین حالت تا ماه آگوست این گوشی را عرضه کند تا با گلکسی نوت ۹ رقابت داشته باشد.

در سال ۲۰۱۵ Korea Herald اعلام کرده بود که علامت تجاری نوت ۴ ثبت‌شده است. LG G4استایلوس و مدل ارزان‌قیمت‌تر LG G استایلو در ماه‌های بعدازآن ارائه شد اما هیچگاه G4 Noteعرضه نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here