افزایش تبلیغات اجباری در برنامه یوتیوب

0
60

یوتیوب در حال افزایش تبلیغات اجباری روی پلتفرم محبوب خود است. این موضوع را این شرکت صبح امروز اعلام کرد.

این شرکت به تمام تولید کنندگان محتوا اعلام کرده است که از این پس می توانند تبلیغاتی اجباری به تمام ویدئوهای خود اضافه کنند. این تغییرات از هفته آینده اجرایی می شود و تولید کنندگان محتوای این سایت از این موضوح خبردار خواهند شد.

افرادی که تبلیغاتی دارند معمولا پول خوبی به تولید کنندگان محتوا در برنامه یوتیوب پرداخت می کنند و این موضوع می تواند باعث شود تولیدکنندگان محتوا بیشتر در این برنامه فعالیت داشته باشند و ویدئوهای جذابی تولید کنند و منبع درآمدی در این برنامه داشته باشند.

یوتیوب همچنین افزونه ای به برنامه خود اضافه کرده است که این اجازه را به کاربر می دهد تا بتوانند در زمان نیاز تبلیغاتی در ویدئو آنها اجرا نشود و آنها به این طریق بتوانند نظر کاربران را به خود جلب کنند. البته یوتیوب در قانون جدید زمان تبلیغات را به ۲۰ ثانیه کاهش داده و این موضوع از ژانویه امسال اعمال شده است.

حال باید دید بعد از این اتفاق چه تغییری در میزان بازدید از این برنامه رخ می دهد و کاربران و تولید کنندگان محتوا چه استقبالی از این برنامه خواهند داشت. قطعا هدف یوتیوب از این تغییر افزایش میزان کاربران خود و درآمدزایی بهتر برای این برنامه محبوب است. آینده، نتیجه این تغییر را نشان خواهد داد.

توضیحاتی در مورد یوتیوب

بیشتر ویدئوهای این شرکت توسط افراد عادی و بعضی از ویدئوها توسط شرکت‌ها و رسانه‌هایی مانند سی‌بی‌اس، بی‌بی‌سی، هیولو، ویوو و برخی سازمان‌های دیگر و برخی توسط خود یوتیوب بارگذاری می شوند. افراد ثبت نام نکرده می‌توانند ویدئوها را تماشا کنند، اما افراد ثبت نام کرده می‌توانند ویدئوها را در کانالشان بارگذاری کنند. فقط کاربران ثبت نام شده ای که اثبات می‌کنند به سن ۱۸ سال رسیده‌اند اجازه بارگذاری ویدئوهایی با محتوای احتمالی توهین‌آمیز را دارند. سرانجام این شرکت توسط شرکت ال‌ال‌سی پایه‌گذاری و در نوامبر ۲۰۰۶، توسط شرکت گوگل با قیمت ۱٫۶۵ میلیارد دلار آمریکا خریداری شد و هم‌اکنون از شاخه‌های گوگل است.

در سال ۲۰۱۰ پس از کناره‌گیری چاد هرلی از سمت مدیریت کل یوتیوب، سالار کمانگر، یکی از ایرانیان مقیم آمریکا به عنوان مدیر کل یوتیوب منصوب شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here