انفجار گوشی سامسونگ صاحب اش را تا لبه مرگ برد!

0
43

شاید آتش گرفتن گوشی‌های هوشمند مورد چندان ناآشنایی نباشد، ولی زمانی که صحبت از زندگی یک انسان به میان می‌آید، اهمیت مسئله چندین برابر می‌شود و به همین خاطر حادثه‌ی اخیر، سامسونگ را به شدت زیر ذره‌بین قرار داده است.

در صبح روز ۲۱ ماه می و بر اساس گزارش WXYZ، خانمی در حال رانندگی و در حالی که دو گوشی خود را در بخش نگهدارنده‌ی لیوان ماشین خود گذاشته بود، متوجه آتش گرفتن گوشی‌های خود و سپس سرایت آتش به نقاط دیگر ماشین می‌شود و به همین خاطر او چاره‌ای جز ترک ماشین خود نمی‌یابد.

در واقعه‌ی پیش آمده به دلیل این که به کلی ماشین فرد مورد نظر در آتش سوخته است، همچنان مشخص نیست که کدام یک از دو گوشی Galaxy S4 و Galaxy S8 این خانم عامل این اتفاق بوده است و به همین خاطر باید منتظر نتایج بررسی‌های سامسونگ و آتش نشانی در این مسئله بمانیم.

بر اساس گفته‌های این خانم، سامسونگ کاملاً خوش‌شانس بوده که شرایط ترک سریع ماشین برای او فراهم بوده است، چرا همه چیز به سرعت رخ داده و حتی فرصتی برای نجات ماشین هم وجود نداشته است.

همچنین با توجه به این که همچنان نقاط ابهام زیادی در این زمینه وجود دارد، آتش نشانی شهر دیترویت صرفاً به تایید رخ دادن چنین آتش سوزی اکتفا کرده و جزییات بیشتر را به بعد از انجام تحقیقات محول کرده است.

به عنوان صحبت پایانی باید به این مسئله اشاره کنیم که همچنان هیچ دعوی حقوقی بر علیه سامسونگ در این زمینه تشکیل نشده است ولی نکته‌ی منفی ماجرا در این است که یکی از گوشی‌های درگیر در این مسئله را نمونه‌ی گلگسی اس ۸ سامسونگ تشکیل می‌دهد که یکی از محصولات پرفروش این کمپانی در دو سال اخیر بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here