اولین نسخه بتای عمومی iOS 12 توسط اپل منتشر شد

0
62

روز گذشته اولین نسخه از بتای عمومی iOS 12 منتشر شد که علاوه بر توسعه دهندگان، به کاربران نیز شانس امتحان کردن نسخه جدید این سیستم عامل را می‌دهد. اولین نسخه‌ بتای عمومی منتشر شده از iOS 12 احتمالاً همان نسخه دوم مخصوص توسعه دهندگان باشد که هفته پیش شاهد انتشار آن بودیم.

کسانی که از قبل برای تست این نسخه بتا ثبت نام کرده بودند این بروزرسانی را به صورت OTA (یا از طریق خود گوشی) دریافت خواهند کرد. علاوه بر این کسانی که از قبل ثبت نام نکرده‌اند نیز می‌توانند با مراجعه به وبسایت beta.apple.com اقدام به ثبت نام و دریافت نسخه‌های بتای سیستم عامل‌های iOS، macOS و tvOS کنند.

قبل از نصب هر کدام از این نسخه‌های بتا حتماً از داده‌های خود پشتیبان تهیه کنید. زیرا بروزرسانی‌های بتا باگ‌های متعددی دارند و حتی امکان پایدار نبودن عملکرد دستگاه نیز وجود دارد. iOS 12 بروزرسانی بزرگی با بهبودهای متعدد در اکثر بخش‌ها و خصوصاً کارایی دستگاه است.

قابلیت‌های متعددی نظیر FaceTime گروهی، انیموجی، تجربه بهتر در بخش واقعیت مجازی و مموجی که به شما امکان می‌دهد انیموجی‌هایی سفارشی بسازید که دقیقاً شبیه به شما هستند. در بخش کارایی نیز iOS 12 تضمین می‌کند که دوربین تا ۷۰ درصد سریع‌تر از قبل اجرا می‌شود و کیبورد گوشی نیز تا ۵۰ درصد سریع‌تر نمایش داده می‌شود.

تمام این ویژگی‌ها به اضافه انبوهی از ویژگی‌هایی که پیش‌تر در هنگام معرفی iOS 12 به بررسی آن‌ها پرداختیم، چند ماهی به صورت بتا برای کاربران و توسعه دهندگان در دسترس خواهند بود تا مشکلات و باگ‌های  این نسخه از سیستم  عامل محبوب شرکت اپل شناسایی و برطرف شوند. نسخه نهایی iOS 12 احتمالاً پاییز امسال منتشر خواهد شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here