اپل بیخیال تایم تراول می شود

0
60

اپل اعلام کرده است که می خواهد در پاییز امسال با افزونه «تایم تراول» که یکی از افزونه های کم استفاده ساعت هوشمند اپل محسوب می شود ، خداحافظی کند.این موضوع ادامه ی به روز رسانی watchOS 2 است.

این افزونه به کاربران اجازه می دهد که با تغییر زمان و تاریخ بتوانند اطلاعات مخصوصی را مشاهده کنند. این افزونه زمان را به عقب و جلو تغییر می دهد و شما می توانید جزئیات روز خاص را مشاهده کنید. شما با تغییر در جهت عقربه های ساعت یا خلاف تاج دیجیتال روی ساعت می توانید این کار را به راحتی انجام دهید.

برنامه نویسان watchOS 5 اعلام کرده اند که در حال آزمایش بر روی این سیستم عامل هستند و گفته اند که این تاج دیجیتال از روی این سیستم عامل حذف خواهد شد.

توضیحاتی در مورد اپل واچ

اپل با معرفی ساعت هوشمند خود برای اولین بار قدم در دنیای محصولات پوشیدنی گذاشت واکنون ۶ ماه از زمانی که تیم کوک برای نخستین بار اپل واچ را معرفی کرد می گذرد. این کمپانی بزرگ در کنار معرفی آیفون ۶، ساعت هوشمند خود را معرفی کرد.

اپل از سال ۲۰۱۰ که آیپد را معرفی کرده بود تا ۲۰۱۴ هیچ محصول جدیدی را تولید نکرده بود، این محصول اپل اولین محصولی است که بعد از استیو جابز و در دوران مدیریت تیم کوک به عنوان یک محصول جدید تولید شده است.

قیمت اپل واچ اسپورت

مدل اسپورت ساعت اپل واچ با قیمت پایه ی ۳۵۰ یا ۴۰۰ دلار بسته به اندازه ی انتخابی کاربر (از میان ۳۸ یا ۴۲ میلی متر) روانه ی بازار خواهد شد. مدل عادی این ساعت که بدنه ای از جنس استیل دارد با قیمت پایه ی ۵۵۰ دلار ارائه خواهد شد و این قیمت بسته به انتخاب بندهای مختلف می تواند تا ۱۰۵۰ دلار افزایش یابد.

قیمت اپل واچ ادیشن

قیمت این نسخه از ۱۰هزار دلار آغاز می شود. در این نسخه از ساعت هوشمند اپل از طلای ۱۸ عیار استفاده شده است. ۶ ترکیب رنگ و بند مختلف برای اپل واچ ادیشن در نظر گرفته شده ولی اپل اعلام کرده است که تمامی بندهای اپل واچ قابل تعویض هستند.

دانگل ۲۹ دلاری مجزا برای شارژ اپل واچ

سرانجام تمام سوالات در مورد اپل واچ پاسخ گفته شد. یکی از پرسش های مهمی که از ۶ ماه پیش تا کنون ذهن کاربران را به خود مشغول کرده بود، زمان شارژدهی این دستگاه و نحوه ی انجام عملیات شارژ در این دستگاه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here