ایربادهای بی سیم داخل ساعت هوشمند هوآوی؟

0
50

پتنت جدیدی از ساعتهای هوشمند هوآوی رونمایی شده است که طی آن فضایی برای قرارگرفتن ایربادهای کوچک و بی سیم این دستگاه در فضای داخلی ساعت وجود دارد.

این ثبت اختراع ساعت هوشمندی را نشان می‌دهد که ایربادهای بلوتوث را در خود جای داده است. این اختراع یه طرح بالقوه برای نحوه قرار گیری این ایربادها را نشان داده است. این ایربادها ظاهراً ضد آب و دارای قابلیت کنسل کردن نویز یا صداهای مزاحم محیط اطراف هستند.

هوآوی یک ثبت اختراع جدید برای ساعتهای هوشمند دریافت کرده است که طی آن می تواند یک جفت ایرباد را در خود جای دهد. طبق گفته سایت های فناوری این اختراع جدید روز ۲۸ ژوئن توسط سازمان جهانی مالکیت معنوی به ثبت رسیده است.

این اختراع سه راه بالقوه را نشان می دهد که یک ساعت هوشمند ایربادها را توسط آنها در خود جای دهد. در دو طرح، ساعت هوشمند دارای اسلات هایی است که می‌تواند هندزفری ها را در خود جای دهد، در طرح دیگر ایربادها در کنار صفحه ساعت قرار می گیرند و در طرح آخر روی بند ساعت گنجانده می شوند. به نظر می رسد که در این طرح میتوان ایرباد ها را نیز از ساعت جدا کرده و همه جا با خود حمل نکرد.

به گفته سایت گودیجیتال این ایربادها ضدآب هستند و مجهز به فناوری کنسل کردن صداهای مزاحم اطراف هستند. پتنت نشان می دهد که صفحه این ساعت به اندازه کافی بزرگ است که بتواند گوشه هایی برای ذخیره سازی ایرباد ها داشته باشد.

داشتن این فناوری در ایربادها به مشتری پسند بودن آن کمک می کند و البته در کنار این موارد می تواند روی قیمت آن هم تاثیر بگذارد و به طور قابل توجهی قیمت این ساعت هوآوی را در مقایسه با سایر واحدهای مشابه افزایش دهد.

ساعت هوشمند هوآوی واچ ۲ در آوریل ۲۰۱۷ در آمریکا منتشر شد. اوایل سال نیز، ریچارد یو، مدیر هوآوی تایید کرد که این شرکت در حال کار برروی ساعت هوشمند هوآوی واچ ۳ است اما عجله ای برای منتشر کردن ندارد. این ساعت در واقع نسخه آپدیت شده و جدید ساعت هوآوی واچ ۲ است که اواخر ماه می در چین عرضه شد.

اوایل سال جاری، هوآوی حق امتیازی برای ساعت های هوشمند خود با حاشیه های حساس به لمس و یک اختراع دیگر برای ساعتهای مخصوص بازی دریافت کرد. با این حال، همانطور که می دانید ممکن است یک حق اختراع ثبت شود اما هرگز در محصولی مورد استفاده قرار نگیرد و ایده به عمل تبدیل نشود.

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here