بازی جدید هری پاتر لو رفت

0
119

به تازگی ویدئوی تازه ای از بازی جدید هری پاتر منتشر شده است که می تواند برای طرفداران این بازی جذاب و هیجان انگیز باشد.

یک ویدئو در مورد بازی جدید هری پاتر که هنوز منتشر نشده ، لو رفته است که توانسته سر و صدای بسیاری در دنیای بازی داشته باشد. ویدئویی که از این بازی منتشر شده نشان می دهد که سبک این بازی RPG است و مربوط قرن ۱۹ و دنیای جادویی هری پاتر می شود.

بازی جدید هری پاتر

این خبرهای لو رفته پس از این خبر بود که جی کی رولینگ تصمیم گرفته دنیای هری پاتر را گسترش دهد. موجودات جادویی و زیستگاه آنها یک سه گانه جدید از این نویسنده بود که در سال ۲۰۱۶ آغاز شد و در همان سال نیز به روی پرده ی سینما در لندن رفت. این بازی شایعه شده که زیر نظر شرکت نرم افزاری Avalanche توسعه یافته است و هنوز اطلاعات بیشتری در مورد آن منتشر نشده است.

ویدئو بازی جدید هری پاتر

در همین بین یک کاربر از تریلر این بازی با گوشی خود فیلم برداری کرده است و فیلم آن را در فضای مجازی منتشر کرده است و به نظر می رسد اصلا هم کسی به او باید این موضوع هشداری نداده است.

شرکت تولید کننده بازی جدید هری پاتر

کمپانی برادران وارنر که صاحب اصلی شرکت نرم افزاری Avalanche هم هستند به تازگی یک بازی به نام Harry Potter : Hogwarts Mystery را برای تلفن های همراه به بازار عرضه کرده اند. سال گذشته این شرکت نرم افزاری از زمزمه های تولید بازی جدید سخن گفته بود و به نظر می رسد که این بازی به زودی به بازار عرضه شود.

در این بازی هشت جادوگر مختلف وجود که بر اساس قرارگیری آنها در گروه های مختلف داستانی خوب یا بد خواهند داشت. در این ویدئو صحنه هایی از ساخت جادوگر اختصاصی توسط کاربر وجود دارد.

تضمینی وجود ندارد که این تریلر مربوط به بازی باشد و همین سبک بازی به بازار عرضه شود ولی تمام طرفداران این داستان معروف منتظر عرضه این به بازار هستند. به نظر می رسد که با عرضه این بازی فروش بسیار خوبی هم از آن شاهد باشیم. Niantic شرکت تولید کننده بازی Pokemon Go هم روی بازی هری پاتر روی پلتفرم موبایل کار می کند که می تواند در نوع خود جذاب و خاص باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here