بازی Beyond Good and Evil 2 معرفی شد+ تریلر سینمایی

0
129

یوبیسافت در کنفرانس خبری خود یک تریلر سینمایی فوق‌العاده از بازی Beyond Good and Evil 2 به نمایش گذاشت. این تریلر اطلاعات زیادی از گیم‌پلی و داستان بازی را مشخص نکرد اما چندین چهره آشنا از نسخه‌ی قبلی این بازی در آن دیده شدند.

طبق اطلاعات سخنران، این عنوان پیش درآمدی بر سری قبلی خواهد بود جایی که داستان کمی پس از تولد Jade آغاز می‌شود. Jade یکی از شخصیت‌های اصلی نسخه‌ی اول این بازی بود که در انتهای تریلر با ظاهری خبیثانه نمایان می‌شود.

بازی Beyond Good and Evil ابتدا در سال ۲۰۰۳ توسط یوبیسافت عرضه گردید که علیرغم کسب نمره‌های خوب از منتقدین موفقیت تجاری چندانی به دست نیاورد. وجود نسخه دوم این بازی ابتدا در کنفرانس خبری یوبیسافت در نمایشگاه E3 سال گذشته مشخص گردید و اکنون در نمایشگاه امسال عرضه آن به صورت رسمی تایید شد. داستان این بازی پیش درآمدی به نسخه‌ی قبل است و حوادث آن پس از تولد Jade رخ می‌دهند.

سبک بازی از نوع جهان‌ باز یا Open World است که در آن گیمر‌ها با ساخت شخصیت دلخواه در آن به گشت و گذار و ماجراجویی می‌پردازند. هرچند شخصیت‌هایی چون jade و خوک دوست شما Pey`j تاثیر به سزایی در داستان بازی خواهند داشت.

در حال حاضر زمان انتشار این بازی مشخص نگردیده است اما یوبیسافت پروژه‌ی Space Monkey Program را در مورد این بازی به اجرا در می‌آورد که از طریق آن گیمر‌ها به صورت مداوم در جریان روند پیشرفت بازی قرار خواهند گرفت و حتی می‌توانند به ساخت بازی با ارائه‌ی پیشنهادات موسیقی و ارائه طرح‌های هنری برای استفاده در محیط بازی کمک کنند. انجام این کار با کمک شرکت HitRecord که مالک آن بازیگر معروف Joseph Gordon-Levitt است صورت خواهد گرفت که وظیفه‌ی آن جمع‌آوری اطلاعات پروژه‌های خلاقانه است.

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here