بازی Flappy Bird بر روی iOS 11 اجرا نخواهد شد

0
69

یکی از محبوب‌ترین بازی‌های چند سال اخیر Flappy Bird بوده که در مدت زمان عرضه‌اش توانست طرفداران زیادی را برای خودش دست و پا کند. اگر شما نیز جزو افرادی هستید که هنوز اوقات فراغت خود را با این بازی جذاب می‌گذرانید، متاسفانه باید بدانید که Flappy Bird بر روی سیستم‌عامل iOS 11 قابل اجرا نخواهد بود و حتی این خبر توسط خالق این بازی یعنی آقای دونگ نگوین تایید شده است.

این بازی برای نخستین بار در ماه مه سال ۲۰۱۳ در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفت و رکورد جذب ۵۰ میلیون گیمر را تا ماه فوریه سال ۲۰۱۴ به نام خودش ثبت نمود و مطمئنا تصمیم دونگ نگوین برای حذف این بازی از اپ استور اپل باعث نارضایتی برخی هواداران آن خواهد شد. البته باید عنوان کرد این مسئله به دلیل تصمیم کمپانی اپل برای خاتمه دادن به پشتیبانی از اپلیکیشن‌های ۳۲ بیتی به وجود آمده و در آینده تنها اپلیکیشن‌های ۶۴ بیتی در اپ استور انتشار خواهند یافت و همان‌طور که احتمالا می‌دانید Flappy Bird یکی از بازی‌های ۳۲ بیتی است.

Flappy Bird

از این پس، کاربران بعد از انجام به‌روزرسانی آی‌فون‌های خود به iOS 11 باید از روش‌های دیگری برای حفظ بازی Flappy Bird روی اسمارت‌فون خود تلاش کنند. چراکه دونگ نگوین در فیس‌بوک رسما اعلام کرده که ماموریتش برای پشتیبانی از بازی مورد بحث به پایان رسیده و قصد ندارد نسخه ۶۴ بیتی این اپلیکیشن را عرضه کند.

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here