بروزرسانی اندروید اوریو Samsung Galaxy S7 بیست و هشتم اردیبهشت ماه عرضه می‌شود

0
105

وب‌سایت ترکیه‌ای سامسونگ به طور رسمی از آغاز عرضه بروزرسانی اندروید ۸.۰ اوریو برای Galaxy S7 از تاریخ بیست و هشتم اردیبهشت ماه سال جاری میلادی خبر داده است. در لیست محصولات آماده بروزرسانی این وب‌سایت، زمان عرضه این آپدیت برای Galaxy S7 Edge و چند گوشی سری Galaxy A نیز اعلام شده است.

شرکت‌های مختلف، همچنان پیگیر فرایند عرضه بروزرسانی اندروید ۸.۰ اوریو برای گوشی‌های هوشمند خود در سطوح مختلف هستند. سامسونگ نیز از جمله شرکت‌هایی هستند که از مدت‌ها پیش عرضه بروزرسانی را برای پرچمدارهای جدید و قدیمی خود کلید زده است. در این راستا، پیش از این اعلام شده بود بروزرسانی اندروید ۸.۰ اوریو ویژه Galaxy S7 و Galaxy S7 Edge از تاریخ ۱۳ آوریل برابر با ۲۴ فروردین ماه ۱۳۹۷ عرضه می‌شود. این امر محقق نشد تا حالا وب‌سایت ترکیه‌ای این شرکت کره‌ای به طور رسمی تاریخ جدیدی را برای عرضه این آپدیت اعلام کند. بر این اساس، بروزرسانی Android 8.0 Oreo از تاریخ ۱۸ می ماه برابر با ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ برای گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج عرضه خواهد شد.

علاوه بر این دو محصول، Galaxy A3 مدل ۲۰۱۷ و Galaxy A5، Galaxy A7 مدل ۲۰۱۷ نیز قرار است از تاریخ یکم ژوئن برابر با ۱۱ خرداد ماه ۱۳۹۷ این آپدیت را دریافت کنند. پیش از این اعلام شده بود مالکان هر سه محصول، از تاریخ ۲۵ ماه می برابر با ۴ خرداد ۱۳۹۷ شاهد عرضه این بروزرسانی خواهند بود.

البته همان‌طور که گفته شد این تاریخ‌ها توسط نمایندگی ترکیه‌ای سامسونگ اعلام شده و برحسب موقعیت جغرافیایی یا اپراتور سرویس‌دهنده، امکان تغییر در این تاریخ‌ها وجود دارد. با این تفاسیر، باید منتظر ماند و دید کاربران ایرانی از چه زمانی شاهد دریافت بروزرسانی اندروید ۸.۰ اوریو برای دستگاه‌های خود خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here