رندر جدیدی از گوشی میزو ۱۶ در اینترنت پخش شد؛ حاشیه های نازک اطراف نمایشگر

0
50

ظاهرا گوشی میزو ۱۶ را باید به عنوان پرچمدار بعدی کمپانی Meizu بپذیریم. امروز نیز یک تصویر رندر شده از این گوشی چینی در فضای اینترنت پخش شد.

تلفن هوشمند Meizu 15 در ماه آگوست معرفی شد و همچنان می توان آن را یک محصول فوق العاده دانست، اما ظاهرا قضیه همین جا به پایان نمی رسد و مسئولان کمپانی چینی یاد شده در تدارک آن هستند تا پرچمدار بعدی خود، یعنی گوشی میزو ۱۶ را در آینده نزدیک رونمایی کنند. به کمک تصاویری که امروز در محیط اینترنت پخش شده، می توانیم سبک طراحی این دستگاه را از نزدیک ببینیم.

حاشیه های نازک اطراف نمایشگر، جذابیت کم نظیری به آن بخشیده که البته در قسمت بالا و پایین، به نظر کمی زیاد می آید. این تصویر توسط یکی از کاربران شبکه اجتماعی چینی Weibo افشا شده و نمی توان آنچنان که باید و شاید به صورت قاطعانه در مورد آن سخت گفت، اما از آنجا که جزئیات این عکس با شایعاتی که تا به حال نقل شده هم خوانی دارد، باید گفت که احتمالا مدل اصلی که در نهایت معرفی می شود را در این تصویر می بینیم.

طبق اعلام نظر مدیر شرکت Meizu، نسبت نمایشگر به بدنه گوشی میزو ۱۶ از آیفون X اپل بیشتر خواهد بود، یعنی باید انتظار عددی بیش از ۸۵ درصد را داشته باشیم. همچنین پیش بینی می شود که این محصول به سنسور اثر انگشت تعبیه شده درون نمایشگر مجهز باشد.

اواخر هفته گذشته، جزئیاتی در مورد سخت افزار و قیمت آن در رسانه ها عنوان شد که به آن می پردازیم:

  • میزو ۱۶ با رم ۶ و حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی: ۳۳۹۸ یوان (۵۲۷ دلار)
  • میزو ۱۶ با رم ۸ و حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی: ۳۵۹۸ یوان (۵۵۹ دلار)
  • میزو ۱۶ پلاس با رم ۶ و حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی: ۳۵۹۸ یوان (۵۵۹ دلار)
  • میزو ۱۶ پلاس با رم ۸ و حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی: ۳۷۹۸ یوان (۵۹۰ دلار)
  • میزو ۱۶ پلاس با رم ۸ و حافظه داخلی ۲۵۶ گیگابایتی: ۴۲۸۸ یوان (۶۶۶ دلار)

موسس میزو را می توان یکی از فعالان این شرکت در افشای مشخصات دستگاه های تولید شده به حساب آورد. او در آخرین اظهارات خود به این موضوع اشاره کرده است که گوشی میزو ۱۶ اقتصادی ترین محصولی است که از پردازنده اسنپدراگون ۸۴۵ استفاده می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here