سامسونگ به روز رسانی گلکسی اس ۷ را پس از رفع مشکل در اختیار کاربران قرار داد

0
59

کمپانی سامسونگ انتشار نسخه اندروید هشت همراه با رابط کاربری انحصاری خود را بعد از مدتی توقف برای گوشی های گلکسی S7 و گلکسی S7 Plus آغاز کرد. دلیل این توقف مشکلی بود که برای بسیاری از کاربران ایجاد شده بود و موجب ریبوت شدن دستگاه به صورت ناخواسته می شد.

داستان از زمانی شروع می شود که سامسونگ مدتی پیش به روز رسانی اندروید هشت را برای پرچم داران دو سال گذشته خود یعنی گلکسی S7 و گلکسی S7 Plus را آغاز کرد اما پس از مدتی کوتاه با اخباری رو به رو شد که بسیاری از کاربران در تمام دنیا با مشکل ریبوت شدن نا خواسته دستگاه رو به رو می شوند از این رو به سرعت عرضه این به روز رسانی را متوقف کرد. حال امروز این کمپانی کره ایی اعلام کرد عرضه دوباره این به روز رسانی از امروز  وبعد از حل این مشکل همراه با رابط کاربری جدید سامسونگ در اختیار کاربران قرار می گیرد.

سامسونگ در ادامه این خبر اعلام کرد که مشکل کاربران قبلی نیز در یک به روز رسانی برطرف می شود و از کاربران گوشی های گلکسی S7 و گلکسی S7 Plus درخواتس کرده است که اگر این به روز رسانی را انجام نداده اند موبایل خود را به آخرین نسخه از سیستم عامل اندروید مجهز کنند. به روز رسانی این دو دستگاه با نام نسخه های G930FXXU2ERE8و G935FXXU2ERE8 در اختیار کاربران قرار گرفته است و با دریافت و نصب این فایل می توانند از به روز ترین سیستم عامل اندروید بهره مند شود.

این بسته نرم افزاری شامل اندروید هشت (OREO) و رابط کاربری نسخه ۹ سامسونگ با نام SAMSUNG EXPERIENCE است همچنین در این بسته پچ امنیتی ماه آوریل نیز وجود دارد که بسیاری از مشکلات موجود در این دو گوشی قدرتمند را برطرف می کند . کمپانی سامسونگ را می توان برترین کمپانی ساخت موبایل در بخش به روز رسانی گوشی های پرچم دار خود دانست که به سرعت این به روز رسانی های مختلفی را در هنگام بروز مشکل ارسال می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here