سوپر ماریو ران، یکی از محبوب‌ترین بازی‌های جدید گوگل در سال ۲۰۱۷

0
73

بازی سوپر ماریو به‌اندازه‌ای محبوب است که پیر و جوان آن را می‌شناسند و حتی اولین نسل از گیمرها با آن آشنایی دارند. زمانی‌که خبر ورود بازی سوپر ماریو به گوشی‌های هوشمند منتشر شد، طرفداران قدیمی و جدید این بازی نوستالژیک، از این خبر استقبال کردند.

مشاهده نام بازی سوپر ماریو در لیست محبوب‌ترین بازی‌های جدید سال ۲۰۱۷، اصلا دور از انتظار نبود. براساس گزارش گوگل، این بازی در سال ۲۰۱۷ بیشترین دانلود را میان بازی‌های جدید داشته است. از دیگر بازی‌های این لیست می‌توان به Bubble Witch 3 ،Saga Magic Tiles 3 ،CATS: Crash Arena Turbo Stars و Ballz اشاره کرد.

بازی سوپر ماریو ران برای اولین‌بار در سال ۲۰۱۶ هم‌زمان با رونمایی آی‌فون ۷ و ۷ پلاس برای سیستم‌عامل iOS منتشر شد و بسیاری از طرفداران را غافلگیر کرد. بازی اوایل سال ۲۰۱۷ برای سیستم‌عامل اندروید منتشر و بیش از ۱۵۰ میلیون بار دانلود شد. آمارها تا اوایل ماه آوریل مورد بررسی قرار گرفته و بدون شک تا امروز این عدد بیشتر هم شده است.

باوجود استقبال بی‌نظیر کاربران از سوپر ماریو ران، سود بازی کمتر از انتظار نینتندو بود و شرکت از سود آن رضایت کافی نداشت، پرداخت ۱۰ دلار برای رفتن به مراحل بالاتر بدون شک به نفع گیمر است.

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here