طراحی گلکسی نوت ۹ نسبت به مدل قبلی تغییر زیادی نمی کند!

0
39

به نظر می رسد سامسونگ به دنبال تغییر طراحی گلکسی نوت ۹ نبوده و این گوشی هوشمند را با طراحی مشابه گلکسی نوت ۸ به بازار عرضه کند.

بر اساس اطلاعاتی که به تازگی توسط یک منبع در کشور چین منتشر شده است، طراحی گلکسی نوت ۹ تفاوت چندانی با نسل گذشته خود ندارد. این منبع صنعتی در گذشته اطلاعات دقیقی را در رابطه با محصولات سامسونگ در اختیار رسانه ها قرار داده بود. به نظر می رسد سامسونگ قصد ندارد تغییرات زیادی در طراحی گلکسی نوت ۹ اعمال کند.

سامسونگ محل قرارگیری سنسور اثر انگشت در گلکسی نوت ۹ را به احتمال زیاد تغییر می دهد. این اسکنر مانند گلکسی اس ۹ و گلکسی S9 پلاس به زیر دوربین منتقل می شود (رندرهای گلکسی نوت ۹ خبرساز شد).

از سال ۲۰۱۷ زبان طراحی پرچمداران سامسونگ تغییر چندانی نکرده است و شاهد معرفی این محصولات با نمایشگر بی کران هستیم. با این حال پرچمداران این برند کره ای از طراحی زیبایی بهره می برند به گونه ای که مورد علاقه کاربران و منتقدان است.

انتظار می رود گلکسی نوت ۹ با بهبودهای زیادی در بخش سخت افزار همراه باشد. سامسونگ این فبلت را به پردازنده قدرتمندتری در مقایسه با نسل کنونی خود مجهز می کند. این دستگاه مانند گلکسی نوت ۸ دارای دوربین اصلی دوگانه خواهد بود و از دریچه دیافراگم دوگانه بهره می برد.

بر اساس شایعات و گزارش ها از گلکسی نوت ۹ در تاریخ ۹ آگوست به صورت رسمی رونمایی می شود (گلکسی نوت ۹ در تاریخ ۱۱ یا ۱۸ مرداد در نیویورک رونمایی می شود). سامسونگ برای معرفی این دستگاه مراسمی را در شهر نیویورک برگزار خواهد کرد.

در سال جاری میلادی این برند کره ای از تبلت گلکسی Tab S4‌ رونمایی می کند (سامسونگ گلکسی Tab S4 به باتری ۷۳۰۰ میلی آمپر ساعتی مجهز می شود). یکی دیگر از محصولاتی که انتظار می رود در آینده نه چندان دور با آن ملاقات کنیم، ساعت هوشمند Gear S4 است (ساعت هوشمند سامسونگ Gear S4 ماه آگوست معرفی می شود).

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here