قیمت “Elantra 2019 “Face Lift اعلام شد

0
151
به نظر می رسد مشتریان از میزان افزایش قیمتها متعجب خواهند شد

هیوندای Elantra 2019  با برخی از مدل های جدید دیفرانسیل جلو حول یک بدنه آشنا که کاربران آن را بسیار دوست داشتند ، بیرون آمده است. خوشبختانه، این تغییر نیز باعث افزایش شدید قیمت آن نشد. این اتومبیل در حال حاضر با قیمتی که از ۱۷،۱۰۰ دلار شروع شده و ۸۸۵ دلار دیگر نیز هزینه تحویل به آن اضافه می شود ، به بازار عرضه شده که این مبلغ فقط ۱۵۰ دلار بیشتر از سال گذشته است، اما چیزهای جدیدی برای لذت بردن وجود دارد. علاوه بر زیبایی شناسی تجدید نظر شده در جلو و عقب اتومبیل ، یک کنسول میانی دوباره طراحی شده و یک نمایشگر سرعت جدید نیز وجود دارد. تجهیزات ارتقا یافته شامل یک دوربین عقب (که در حال حاضر نصب آن اجباری است) و یک صفحه نمایش رنگی ۵ اینچی است .

هردو مدل Eco و Sport، دارای موتور یکسان ۲ لیتری Atkinson-cycle inline چهار سیلندر با ۱۴۷ اسب بخار و ۱۳۲ پوندبر فوت گشتاورهستند . دارای دنده دستی شش سرعته ، در پایه SE است که برای هر دومدل دنده اتوماتیک نیز موجود است .

با پرداخت مبلغ ۱۹۴۰۰دلار و خرید یک دستگاه  Elantra SEL ، شما می توانید ترمز دیسکی عقب ، حالت های مختلف در رانندگی ، گرمکن آینه های جانبی ، چراغ های اتوماتیک، یک مانیتور با صفحه نمایش ۷ اینچی به همراه  Apple CarPlay و Android Auto و یک صفحه نمایش ۳٫۵ اینچی در نمایشگر سرعت داشته باشید . شما همچنین از ترمزهای اضطراری اتوماتیک و سیستم نگهدارنده اتومبیل در یک خط و همینطورمانیتور راننده هیوندای را دارید .

پرداخت مبلغ ۲۰،۴۰۰ دلاری ، Elantra Value را برای شما به ارمغان می آورد که به لطف ارتقاء هایی مانند یک موتور قدرتمند ، دور فرمانی از جنس چرم فرمان  ، کنترل اتوماتیک هوا، استارت بدون کلید و گرمکن صندلی جلو ، پاداش مبلغی است که شما پرداخت کرده اید .

اگر شما می خواهید همان تجهیزات مدل Value  را با لتومبیلی سازگارتر با محیط زیست داشته باشید باید مبلغ پرداختی را تا۲۰،۹۵۰ دلار بالا برده تا یک دستگاه Elantra Eco 7DCT  را تصاحب کنید . این مدل همه خصوصیات Value  را دارا بوده علاوه بر اینکه یک موتور ۱٫۴ لیتری توربوشارژ ۴ سیلندر با ۱۲۸ اسب بخار قدرت و ۱۵۶ پوند فوت گشتاور دارد . دنده اتوماتیک شش سرعته کنار رفته و در عوض یک دنده هفت سرعته به همراه کلاچ دوگانه در اختیار شما است.

در بالای جدول با قیمت ۲۲۶۰۰ دلار Elantra Limited قرار گرفته است. این اتومبیل  فانتزی دارای چراغهای LED کامل و چراغهای عقب، یک آینه دید عقب اتوماتیک، شارژ دستگاه بی سیم، صندلی های چرمی و سیستم صوتی هشت بلندگو است. با پرداخت ۳،۳۵۰ دلار اضافی، شما می توانید سیستم ناوبری، مانیتور ،کنترل کروز انطباقی و صفحه نمایش رنگی ۴٫۲ اینچی را در سرعت سنج اضافه کنید.

اگر بخواهید به دلیل خستگی کمی بخوابید ، نگران نباشید، زیرا۷DCT  Elantra Sport هنوز موجود است  این سدان با ۲۰۱ اسب بخار قدرت  با ۲۲۴۰۰ می توان یک دستگاه با دنده دستی ۶ سرعته و با۲۳۵۰۰ دلاریک کلاچ دو گانه هفت سرعته را تصاحب کنید .این مدل علاوه بر طراحی داخل اتاق مجزا ،  صندلی عقب چند جانبه، ترمز جلوی بزرگتر و تعلیق اسپرت تر را دارد. اما در کمال تعجب شما می توانید ببینید که قیمت ۲۰۱۹ در مقایسه با سال ۲۰۱۸ پایین تر است.

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here