مایکروسافت با رنگ مشکی

0
129

به تازگی خبری از سوی شرکت مایکروسافت به گوش می رسد که نشان می دهد این شرکت قصد دارد تا سخت افزارهای جدید خود را با رنگ مشکی به بازار عرضه کند.

رونمایی از رنگ سخت افزارهای جدید شرکت مایکروسافت

شرکت مایکروسافت به صورت کاملا اتفاقی اعلام کرده است که تصمیم دارد مدل های جدید Surface را با رنگ مشکی به بازار عرضه کند. شرکت مایکروسافت شش سال پیش برای اولین بار Surface RT را با رنگ مشکی به بازار عرضه کرد و پس از آن تولیدات این محصول را با رنگ نقره ای ادامه داد.

سخت افزارهای جدید با رنگ مشکی

در یک مراسمی که شرکت مایکروسافت در نیوزیلند برگزار کرد به صورت اتفاقی اعلام کرد که قصد دارد دستگاه Surface را با رنگ مشکی به بازار عرضه کند. البته شرکت مایکروسافت سریعا این اطلاعات را از روی سایت خود برداشت.

لیست سخت افزارهای جدید شرکت مایکروسافت

این کمپانی هنو لیست دستگاه هایی را که با رنگ مشکی عرضه می شوند اعلام نکرده است ولی شایعات نشان می دهد که دستگاه Surface Laptop 2 و Surface Pro6 در مراسم فردا با رنگ های مشکی به حضار معرفی شوند.

مشخصات سخت افزارهای جدید

این دو دستگاه با پردازنده های جدید شرکت اینتل عرضه خواهند شد و شاید این دستگاه ها دارای USB-C نباشند. احتمالا شرکت مایکروسافت رنگ مشکی را فقط برای دستگاه های پرچم دار خود معرفی کند و طبیعتا آنها قیمت بالایی نیز خواهند داشت.

بازگشت سخت افزارهای جدید مایکروسافت با رنگ مشکی

زمان برگزاری مراسم شرکت مایکروسافت

مراسم شرکت مایکروسافت فردا در شهر نیویورک برگزار خواهد شد و کاربران و طرفداران این برند همگی منتظر این مراسم و ارائه محصولات جدید هستند. قطعا این شرکت در مراسم پیش رو می تواند کاربران و طرفداران خود را سورپرایز کند و گامی تازه در ارائه محصولات با کیفیت در دنیای تکنولوژی بردارد. شرکت مایکروسافت در راستای ارائه تکنولوژی های به روز سعی کرده همکاری گسترده ای با شرکت های معتبر دنیای تکنولوژی داشته باشد و با همکاری آنها محصولات جذابی به بازار عرضه کند. قطعا Surface های جدید این شرکت نگاه خیلی از مخاطبان را به خود جلب خواهد کرد. باید دید که در مراسم فردا چه اتفاقی رخ خواهد داد و چه محصولاتی از سوی شرکت مایکروسافت به کاربران معرفی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here