هوآوی زیباتر از گذشته می شود

0
77

رنگ های جدید پی ۲۰ پرو هوآوی مشخص شد. کمپانی هوآوی مدتی پیش اعلام کرد که برای پرچمدار سال گذشته خود رنگ های جدیدی را روانه بازار می کند. این خبر با حواشی بسیاری رو به رو بود و در نهایت از چهار رنگ جدید این گوشی هوشمند در کنفرانس بین المللی IFA رونمایی می شود. به نظر می رسد این چهار رنگ بتواند فروش خوبی را برای پرچمدار سال گذشته هوآوی رقم بزند.

رنگ های جدید پی ۲۰ پرو

اولین رنگ هوآوی پی ۲۰ پرو رنگ مشکی است. این رنگ با ظاهری چرمی بسیار شبیه گوشی های هوشمند ال جی G4 و سامسونگ نوت ۴ است. اما هوآوی ادعا کرده که چرم این گوشی موبایل بسیار با کیفیت تر از گوشی های سال های پیش است و زمانی که کاربران از این گوشی موبایل استفاده می کنند، حس یک کیف چرمی گران قیمت و برند را به آنها می دهد. انتظار می رود این رنگ در کنار رنگ خاص هوآوی پرفروش ترین رنگ های پی ۲۰ پرو باشد.

دومین رنگ این گوشی هوشمند را باید رنگ عسلی دانست. این گوشی با همان کیفیت و ساختار رنگ مشکی بوده و بدون شک رسمی ترین رنگ هوآوی در سال جاری خواهد بود و برای افرادی که به لباس های رسمی علاقه دارند، بسیار مناسب است.

سفید صدفی سومین رنگ هوآوی محسوب می شود. کاربران گوشی های هوشمند هوآوی در سال های اخیر این رنگ را مشاهده کرده اند که معروف ترین گوشی هوشمند در این میان آنر هشت هوآوی بوده است. این رنگ کمی باعث روشن تر شدن تم رنگ های این پرچمدار قدرتمند می شود و به نظر می رسد مورد توجه کاربران قرار گیرد.

اما چهارمین رنگ را باید خاص ترین رنگ سال هوآوی دانست؛ رنگ توایلایت می تواند فروش یک گوشی هوشمند را متحول کند. به نظر می رسد هوآوی قصد دارد با استفاده از این رنگ کاربران را به سمت خود بکشاند. این رنگ در زوایه های مختلف نور، رنگ های بسیار زیبایی را از خود نمایش می دهد. این رنگ برای هوآوی پی ۲۰ پرو از مدت ها پیش مشخص شده بود و باید دید در زمان عرضه این گوشی هوشمند با چه فروشی رو به رو خواهد شد.

با توجه به اخبار موجود به نظر می رسد این چهار رنگ در روز ۵ سپتامبر به صورت رسمی در بازار جهانی عرضه شود. کاربران می توانند با همان قیمت آن را از فروشگاه های معتبر هوآوی خرید کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here