هواوی میت ۱۰با قیمتی بیش از ۹۰۰ یورو به بازار می آید

0
108

مطابق یک گزارش از کشور فرانسه، گوشی هواوی میت ۱۰ با یک داک مخصوص همراه خواهد بود که مانند سامسونگ DeX عمل خواهد کرد. به این ترتیب می‌توان از این اسمارت‌فون اندرویدی در محیط دسکتاپ لذت برد، اما شاید جالب‌ترین نکته درباره میت ۱۰ مربوط به قیمت آن باشد.

به احتمال فراوان پروسه استفاده از حالت دسکتاپ میت ۱۰ توسط اتصال Display Port و از طریق پورت USB نوع C و داک مخصوص انجام خواهد شد. جالب این‌جاست که احتمالا این سیستم نه تنها از داک ساخت هواوی، بلکه از تمام داک‌های دارای اتصال Display Port پشتیبانی خواهد کرد. تبلیغات اخیر نیز اشاره داشتند که میت ۱۰ یک اسمارت‌فون نخواهد بود؛ بلکه یک ماشین هوشمند است.

به‌هر حال، این همه امکانات و ویژگی‌های جالب در گوشی هواوی میت ۱۰ باعث افزایش قیمت نهایی آن خواهد شد؛ درست همان چیزی که قبلا نیز شنیده بودیم. آخرین شایعات قیمتی بین ۹۳۰ تا ۹۴۰ یورو را برای میت ۱۰ عنوان کرده بودند که به قیمت گلکسی نوت ۸ سامسونگ بسیار نزدیک است.

میت ۱۰ به بهترین دوربین دوگانه‌ای مجهز خواهد بود که در گوشی‌های هواوی استفاده شده است. لنز این دوربین‌ها توسط شرکت معروف لایکا توسعه داده شده که گشودگی دیافراگم f/1.6 را به همراه دارد. چیپست کایرین ۹۷۰ نیز همراه با پردازنده اختصاصی هوش مصنوعی خود آمده که رقبا را به چالش بکشد. تنها دو هفته تا معرفی خانواده میت ۱۰ باقی مانده است.

منبع GSMARENA

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here