پارس آنلاین از بسته‎های اینترنتی “انرژی” ‎ رونمایی کرد

0
43

شرکت ارایه دهنده اینترنت پرسرعت پارس آنلاین با حضور در نشستی خبری در بیست  و سومین نمایشگاه بینالمللی الکامپ،  از بسته‏های جدید اینترنتی “انرژی” رونمایی کرد.

ستاد خبری الکامپ- مدیران شرکت پارس آنلاین دیروز در نشست خبری با حضور اصحاب رسانه درحاشیه نمایشگاه الکامپ، ضمن معرفی دستاوردها و عملکرد شرکت در ۱۸ سال گذشته، بستههای جدید اینترنتی انرژی را معرفی کردند.

رییسی، قایم مقام مدیرعامل شرکت پارس آنلاین در مورد بسته‌های اینترنتی انرژی گفت: بستههای اینترنتی جدید که با شعار “خوب چیزیه” عرضه شده، حاصل ۱۸ماه کارکارشناسی و متناسب با نیاز کاربران در استفاده از اینترنت تهیه شده است.

به گفته وی، این سرویس اینترنت که برای اولین بار در ایران ارائه خواهد شد، قابلیت شخصی سازی اپلیکیشن‌ها را به کاربر خواهد داد و این امکان وجود دارد که بدون دغدغه حجم اينترنت از اپلیکشن‌های مورد علاقه خود مانند تلگرام، اینستاگرام و… استفاده کنید.

وی توضیح داد: گاهی کاربر متقاضی اینستاگرام است، یا تمایل دارد ارتباطات صوتی و تصویری را از طریق اینترنت انجام دهد یا مثات از تلگرام بیش از سایر پیام رسانها استفاده کند که در هر صورت می‌تواند بسته مورد نیاز خود را سفارش دهد.

وی با تاکید بر اینکه بسته‌های انرژی مطابق با ذائقه کاربران تهیه شدهاند، گفت: تیم بازاریابی شرکت پارس آنلاین با شناسایی نیاز کاربران و متناسب با اپلیکیشنی که بیشتر استفاده میکنند، به آنها پیشنهاد خرید بسته میدهد.

رییسی همچنین گفت: کاربر در گزارش مصرف خود میتواند از میزان استفاده از بسته آگاه شود. بنابراین از مزیتهای مهم بستههای انرژی این است که کاربر میفهمد چقدر پول بابت کدام اپلیکیشنها پرداخت کرده است.

قایم مقام مدیرعامل شرکت پارس آنلاین ادامه داد: تلاشمان این است که در کانالهای رسمی آموزشهای لازم به مشتریان ارایه شود تا با آگاهی بیشتری پول خرج کرده و اینترنت خود را مدیریت کنند.

وی افزود: یک هفته پس از الکامپ فروش این بستهها آغاز خواهد شد و کاربران میتوانند با توجه به معیارهای خود در  استفاده از اپلیکیشنها این بستهها را خریداری کنند.

رییسی همچنین در مورد همکاری پارس آنلاین با شرکتهای خارجی برای ارایه پکیج انرژی، گفت: از چهار سال پیش تعاملات با شرکت‌های خارجی که تکنولوژی این کار را ارایه می‌کردند، آغاز شد و ۱۸ ماه بعد تکنولوژی خریداری و بسته‌های اینترنتی تعریف شد.

وی در مورد دلیل ارایه بستههای اینترنتی انرژی گفت: با حضور در نمایشگاهای مختلف متوجه شدیم که شرکتها به دنبال نوآوری هستند  و از آنجایی که این تکنولوژی متمرکز است بر نحوه استفاده مردم از اینترنت، آن را انتخاب کردیم و مطمئن هستیم با توجه به رشد شبکههای اجتماعی در ایران استقبال خوبی از آن خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here