پنجمین نسخه آزمایشی iOS 11.4.1 و macOS 10.13.6 در اختیار توسعه دهندگان قرار گرفت

0
97

پنجمین نسخه آزمایشی iOS 11.4.1 و مک او اس ۱۰٫۱۳٫۶ از سوی اپل منتشر شد. اکنون توسعه دهندگان می توانند اپلیکیشن های خود را با این سیستم های عامل سازگار کنند.

هر زمان که سیستم عامل جدیدی معرفی می شود، شرکت مربوطه اقدام به ارائه نسخه های آزمایشی می کند. این آپدیت های نرم افزاری برای توسعه دهندگان عرضه می شود تا ضمن تست و سازگار کردن اپلیکیشن های خود با آنها، به جستجو و گشت و گذار در این سیستم عامل پرداخته و به این ترتیب، ایرادات آن را به تیم طراح و مهندسان آن گزارش دهند که اصطلاحا به این کار باگ ریپورت (Bug Report) گفته می شود.

پنجمین نسخه آزمایشی iOS 11.4.1 و مک اوک اس ۱۰٫۱۳٫۶ به ترتیب با شماره ساخت ۱۵G5077a و ۱۷G62a توسط اپل در اختیار توسعه دهندگان قرار گرفته و آنها می توانند با نصب این دو نسخه روی آیفون، آیپد، آیپاد یا دستگاه های مبتنی بر سیستم عام مک، اپلیکیشن های خود را با آن سازگار کرده و برای ارائه نسخه عمومی و آپدیت جدید آنها آماده شوند.

در نسخه های زیر مجموعه مانند ۱۱٫۴٫۱ معمولا قابلیت های جدیدی اضافه نشده و تنها به رفع ایرادات نرم افزاری و بالا بردن امنیت سیستم عامل پرداخته می شود.

اگر پروفایل توسعه دهندگان روی دستگاه شما نصب شده، هم اینک می توانید با مراجعه به مسیر Settings> General> Software Update پنجمین نسخه آزمایشی iOS 11.4.1 یا macOS 10.13.6 را روی دستگاه خود نصب کرده و از مزایای آن بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here