چگونه از استوریز اینستاگرام به شکل حرفه‌ای استفاده کنیم؟

0
134

برندها و افراد بسیارزیادی به سمت استوریز اینستاگرام سرازیر شده‌اند و این موضوع علل و عوامل گوناگونی دارد. اینستاگرام برای به دست آوردن بهترین قابلیت‌ها و ابزارهای اسنپ‌چت به شکلی بی‌رحمانه رفتار کرده است.نصب و استفاده از اپلیکیشن ایسنتاگرام، امروز از بدیهیات هر کاربری در فضای اینترنت و شبکه‌های اجتماعی است. در ماه آوریل سال جاری، استفاده از استوریز اینستاگرام از تمام فعالیت‌های اسنپ‌چت بهتر بود؛ به‌طوری‌که آمار نشان می‌دهد تعداد کاربران این بخش از اپلیکیشن اینستاگرام به بیش از ۲۰۰ میلیون نفر رسیده بود، در حالیکه تعداد کاربران استوریز اسنپ‌چت تنها به ۱۶۰ میلیون نفر می‌رسید.
با اینحال حتی اگر شما آماده نیستید که به طور کامل از اسنپ‌چت رخت بربندید، باید بیاموزید که چگونه مانند یک شخص حرفه‌ای از پلتفرم اینستاگرام استفاده کنید و مردم را به سمت استوری‌های خود جذب کنید.

نخستین موضوعی که باید در نرم‌افزار اینستاگرام رعایت کنید، استفاده از قسمت استوریز است. اگر شما یک برند هستید، هزاران دلیل برای استفاده از قسمت استوریز وجود دارد. یکی از این علل، بالا بودن تعداد کاربران اینستاگرام است که احتمال دیده شدن استوری شما را بالا می‌برد و همچنین وجود پلتفرمی خلاقانه برای تهیه استوری از علل دیگر برای استفاده از این قسمت است.

از دیگر سو، روش‌های استفاده از این پلتفرم خلاقانه نیز بسیار زیاد است. دو روش برای افزودن موارد دلخواه به استوری‌ها وجود دارد که یکی از آنها رفتن به صفحه پروفایل و دوم، رفتن به ورودی اصلی و کلید روی آیکون دوربین در گوشه بالا سمت چپ است. در این قسمت شما می‌توانید متن، نقاشی و استیکر دلخواه خود را به استوری خود اضافه نمایید.

همچنین در ادامه و مسیر بعد از استوری، انتخاب قالب رسانه است که در پایین صفحه نمایش انجام می‎شود، و به شما این امکان را می‌دهد که از چند حالت موجود، یک حالت دلخواه را برای استوری خود انتخاب نمایید.
در اینستاگرام نیز مانند اسنپ‌چت، با کشیدن انگشت به سمت چپ، می‌توانید از بین فیلترهای موجود، یکی از آنها را انتخاب نموده و به عکس یا ویدیوکلیپ خود اضافه نمایید.

همچنین می‌توانید در قسمت استوریز از استیکرها و ژئوتگ‌ها برای استوری خود استفاده نمایید. در این قسمت استیکرهایی وجود دارد که با استفاده از آنها می‌توانید موقعیت خود را نشان دهید یا موقعیت خود را جست‌وجو نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here