کاهش ۶۸ درصدی فروش تلفن های همراه HTC در ماه ژوئن

0
76

نکته جالب این است که تلفن همراه مدل HTC U12 ماه پیش به بازار عرضه شد.

اوضاع برای شرکت HTC اصلا خوب پیش نمی رود. این شرکت تایوانی تولید کننده تلفن های همراه هوشمند در روز جمعه اعلام کرد که در ماه پیش حدود ۷۲ میلیون دلار نسبت به ژوئن سال ۲۰۱۷ کاهش فروش داشته اند. این یک رکود بیشترین رکود این شرکت در دو سال اخیر بوده که این گزارش رو هم رویتر اعلام کرده است.

این فروش بد جز خبرهای متوالی بوده که این شرکت رو محاصره کرده است. این کمپانی در اوایل سال ۲۰۱۸ سود خوبی رو در زمینه فروش تلفن همراه داشته اما سپس ۱۱ شکست مالی پشت سر هم رو تجربه کرد.

شرکت HTC در روز دوشنبه اعلام کرد که ۱۵۰۰ نفر از کارمندان خود رو تعدیل کرده است و این یعنی حدود ۲۲ درصد از نیروی کار این شرکت که البته این موضوع رو هم اشاره کنیم که این کار باعث شد تا دوباره به حالت سوددهی برگردد. البته این خبری بود که در رسانه ها گفته شد ولی خود شرکت HTC  در پیامی تعدیل نیروهای خود رو تایید نمود ولی از اعلام تعداد نفرات خودداری کرد.

در سال ۲۰۱۲ شرکت HTC که بیشتر تمرکز اون بر روی تولید تلفن های همراه می باشد جز ۴ شرکت برتر در زمینه تولید تلفن های هوشمند شد. در سال ۲۰۱۴  این شرکت در تولید تلفن همراه در رتبه ای بعد از کمپانی های Samsung ، Apple ، Xiaomi ، Lenovo و LG قرار گرفت. این شرکت به تولید تلفن همراه با ظاهر زیبا، صفحات نمایش بزرگ و قطعات مناسب معروف می باشد و امیدوار است که آخرین نسخه تولیدی خود یعنی HTC U12 Plus بتواند نظر خریداران تلفن همراه رو به خود جلب کند تا بتواند دوباره فروش تلفن های همراه خود رو افزایش بدهد. آخرین نسخه تولیدی این شرکت ماه پیش به بازار عرضه شد.

این نکته رو هم اشاره کنیم که واکنش های شرکت HTC به نظرات و انتقادات طولانی بوده و این موضوع باعث می شود تا این شرکت همیشه در وضعیتی مبهم قرار داشته باشد.

این موضوع همچنین شایان ذکر است که کمپانی HTC همیشه جز برندهای برتر در زمینه تلفن همراه بوده و معمولا مخاطبان و خریداران مخصوص به خود رو دارا می باشد ولی در چند ماه اخیر به دلایل متفاوت نتوانسته انتظارات رو برآورده کند و در تلاش است تا با ایده های نوین و بهتر این مشکل رو بر طرف کند و با قدرت به این عرصه باز گردد.

شما هم می توانید با نظرات خود رو درباره این اتفاقات با ما در بخش نظرات در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here