کوالکام از جدیدترین چیپ خود برای ایرپاد‌های بی سیم پایین رده رونمایی کرد

0
78

کوالکام با عرضه نمونههای ارزانتر چیپستهای QCC5100 در نظر دارد که قابلیتهای جدید ایرپادهای بیسیم ردهپایین را به مقدار قابل توجهی ارتقا بدهد. نمونهی جدید QCC3026 نام دارد.

در ماه ژانویه امسال و در نمایشگاه CES 2018 بود که کوالکام از چیپستهای QCC5100 با بهبودهایی در عملکرد پردازشی و میزان مصرف انرژي و به منظور استفاده در ایرپادهای بیسیم، رونمایی کرد. حال این کمپانی نمونهی ارزانتری را هم به نام QCC3026 معرفی کرده که هدف از آن استفاده در محصولاتی است که میخواهند قیمت پایینتری داشته باشند. با این سیاست بزودی میتوانیم چیپستهای تولید این کمپانی را در نمونه ایرپادهای بیسیم پایینرده هم مشاهده کنیم.

بر اساس نشست خبری کوالکام، این چیپستهای جدید ارتباطات میان ایرپادها و تلفنهای هوشمند را بهبود میبخشند و کیفیت صدای ایرپادهای بیسیم را ارتقا خواهند داد. همچنین این نمونههای جدید مدیریت بهتری را در میزان توزیع انرژی در میان هر کدام از پادها (هر یک گوشیهای محصول) خواهند داشت و این گونه طول عمر بیشتری را برای باتری این محصولات به ارمغان خواهند آورد.

کوالکام در نظر دارد که این چیپهای خودش را در نیمهی دوم ۲۰۱۸ در دسترس تولید کنندگان قرار بدهد. با این حال بد نیست بدانید که کمپانی Oppo هماکنون از چیپهای QCC3026 در ایرپادهای مدل O-Free خود استفاده کرده است و چنین خبری را وبسایت معروف The Vergeمنتشر کرده است. بر اساس گزارشهای این وبسایت خبری، ایرپادهای جدید اوپو، به همراه نسخهی ویژه گوشی Find X این کمپانی به نام Find X Lamborghini Edition عرضه خواهند شد. البته این ایرپادها بعدها با قیمتی در حدود ۱۰۶ دلار به بازار عرضه خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here