NZXT از کیس H700i Ninja Edition رونمایی کرد؛ زیبا ، چشم نواز و هوشمند

0
101

NZXT کمپانی مطرح تولید‌ کننده‌ی تجهیزات مرتبط با پی‌سی گیمینگ از کیس جدید H700i Ninja Edition خود با طرح استریمر معروف Ninja رونمایی کرد. تمامی رنگ‌ها و استیکر‌های به کار رفته در این کیس به طور مستقیم توسط این استریمر انتخاب شده است.

NZXT کمپانی مطرح تولید کننده‌ی تجهیزات دسکتاپ برای پی‌سی گیمر‌ها، امروز از نمونه‌ی کیسی با طرح استریمر مشهور، تایلر بلوینز(Tyler Blevins) معروف به Ninja رونمایی کرد. H700i Ninja Edition نام این کیس mid-tower است و NZXT با به کارگیری لوگو و رنگ اختصاصی این استریمر معروف توانسته ظاهر منحصر به فردی را به کیس خود بدهد و آن را از نمونه‌ی H170 PUBG متمایز کند.

ویژگی‌های اساسی H700i Ninja

  • طراحی اختصاصی نینجا و استفاده از طرح‌های هنری و رنگ‌های انتخاب شده توسط این استریمر
  • به کارگیری شیشه‌ی حرارت‌دیده شده و لوگوی اختصاصی نینجا در کناره‌های محصول
  •  کیس رده بالا با بدنه‌ی تمام فولادی
  • مدیریت آسان کابل‌ها با استفاده سیستم مدیریت کابل شهودی تعبیه شده در کیس
  • نصب ساده‌ی کولر‌های آبی برای هر دو مدل پیکربندی‌های AIO و دلخواه
  • دارای دو تم با استیکرهای اختصاصی نینجا

این کیس از لحاظ ویژگی‌های داخلی کاملاً شبیه کیس‌های متداول سری H700i کمپانی NZXTاست. این کیس از رادیاتورهای حداکثر ۳۶۰ میلی‌متری پشتیبانی می‌کند و در آن برای جلوگیری از ورود گرد و غبار به داخل کیس، از فیلترهایی در جلوی فن‌های جلویی کیس و دهانه‌ی منبع تغذیه استفاده شده است.

در این کیس سه سینی SSD ۲.۵ اینچی روی پوشش منبع تغذیه، دو سینی فولادی ۲.۵ اینچی در پشت مادربورد و دو محفظه‌ی ۳.۵ اینچی هم در زیر پوشش پایینی قرار دارد.

همچنین این کیس با استفاده از سنسور‌‌های داخلی میزان نویز تولید بخش‌های مختلف سیستم را رصد کرده و این گونه سعی می‌کند تناسب مناسبی را میان سرعت فن‌ها و قدرت خنک‌کنندگی کیس برقرار کند. همچنین این کیس با به کارگیری فن‌های سری Aer F، تعبیه شده در جلو، پشت و بخش بالایی خود، شما را از دردسر‌های تهیه و تنظیم فن‌های تهویه کیس و جاسازی آن‌ها راحت کرده است.

Ninja H700i هم‌اکنون با قیمت خرده‌فروشی ۲۴۹.۹۹ دلار به بازار عرضه شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here