Thernaltake از کیس View 71 TG Snow Edition رونمایی کرد؛ ساده ولی زیبا

0
40

کمپانی Thermaltake از نمونه‌ی جدید کیس‌های سری View 71 TG خود با نام View 71 TG Snow Edition رونمایی کرد. پشتیبانی از کولر‌های آبی متنوع و زیبایی ظاهری در کنار عدم نیاز به نورپردازی قطعات داخلی از ویژگی‌های این محصول است.

با این که کیس‌ View 71 TG نمونه‌ی تازه‌ای نیست اما به تازگی کمپانی Thermaltake نسخه‌یSnow Edition این محصول را معرفی کرده و به همین خاطر ما نیز نگاهی به مشخصات این محصول بالارده می‌اندازیم. قابل توجه است که عکس به کار رفته در عنوان مطلب تصویر نمونه‌ی معمولی View 71 TG بوده که در آن پنل‌های کناری و جلویی شفاف بوده و اجزای درونی محصول قابل مشاهده هستند.

پنل‌های کناری در کیس View 71 TG به صورت در‌های دارای لولایی کار شده است که می‌توان به راحتی آن‌ها را باز کرد و به درون محصول دسترسی پیدا کرد. همچنین بر خلاف نمونه‌های رایج بازار که در بهترین حالت از دو پنل شیشه‌ حرارت‌دیده شده در کناره‌های خود استفاده می‌کنند،Thermaltake از چهار پنل شیشه‌ای در کیس خود استفاده کرده و در جلو و بالای محصول هم این گزینه‌ها را اضافه کرده است. البته با توجه به این که پنل‌های شیشه‌ای کناری در قسمت داخلی خود با رنگ سفید پوشانده شده‌اند، احتیاجی برای نورپردازی قطعات داخلی برای به نمایش گذاشتن آن‌ها نیست.

چه سخت‌افزارهایی پشتیبانی می‌شود؟
کیس View 71 TG دارای گواهینامه Tt LCS بوده و این به معنی است که این محصول از مدل‌های مختلف کولر‌های آبی پشتیبانی می‌کند. رادیاتورهای ۳۶۰ یا ۴۲۰ میلی‌متری می‌توانند در بالا، جلو و یا دیوار کنار کیس نصب شوند. همچنین در این کیس می‌توان کارت‌گرافیک را به صورت عمودی هم نصب کرد.

همچنین در رابطه با پردازنده‌ها هم حداکثر می‌توان از یک کولر با ارتفاع ۱۹۰ میلی‌متر به راحتی استفاده کرد و پاور یا همان منبع تغذیه هم حداکثر می‌تواند ۲۲۰ میلی‌متر باشد. در رابطه با کارت‌گرافیک هم حداکثر اندازه‌ی مجاز البته با حذف قفسه مربوط به هارددیسک(‌HDD) ۴۱۰ میلی‌متر خواهد بود که اگر این گونه عمل نکنیم، حداکثر اندازه‌ی دردسترس به ۳۱۰ میلی‌متر کاهش پیدا می‌کند.

قیمت و زمان عرضه
بر اساس فهرست وب‌سایت EU TT Premium، این کیس با قیمت ۱۸۴.۹ یورو و از هم‌اکنون در دسترس علاقمندان است.

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here